Pracovní nabídky

Volná pracovní pozice – PRODEJCE

Baví Vás komunikovat se zákazníky? Právě hledáme spolehlivého kolegu do našeho přátelského týmu v Plzni na pozici prodejce.

Jsme stabilně rostoucí rodinná firma s třicetiletou historií a specializujeme se především na prodej zboží od společnosti Thule.

Náplň práce:

  • aktivní prodej produktů značky Thule, König,…
  • péče o svěřené produkty a jejich prezentace
  • komunikace se zákazníky na prodejně
  • telefonická a e-mailová komunikace
  • péče o chod prodejny
  • montáž a servis zboží

Požadavky:

  • praxe v oboru automotive/sport – prodej zboží
  • ŘP sk. B, popř. vlek
  • aktivní přístup, smysl pro obchod
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • středoškolské vzdělání
  • bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku)
  • znalost anglického, příp. jiného cizího jazyka je výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP v zaběhlé rodinné firmě téměř v centru Plzně (3 min chůze od hl. nádraží)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • 8 hodinová pracovní doba po-pá: 7-16 hod. vč pauzy 12-13 hod.
  • odpovídající mzda: 30-40 000,- / měsíc + odměny
  • nástup ihned/po domluvě, zkušební doba 3 měsíce

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail prace@obchodth.cz.

Místo práce: Plzeň, Koterovská 9, 32600
Termín nástupu: Ihned

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *